Редагування перенесених днів

В головному вікні програми, ліворуч від календаря, є список свят та список перенесених днів.

Свята і перенесені дніДля перенесення дня знайдіть у календарі день, який потрібно перенести, клікніть по ньому правою клавішою миші та оберіть у випадаючому меню пункт «Додати перенос з…».

Додати перенос з Календар перейде у режим додавання переносу, а день, з якого робиться перенос буде помічено незафарбованою стрілкою. Далі треба знайти в календарі день, на який потрібно зробити перенос, клікнути по ньому правою клавішою миші та обрати «Додати перенос до…».

Додати перенос доПісля цього перенесені дні будуть додані до таблиці перенесених днів та відмічені у календарі як перенесені дні.

Якщо потрібно відмінити незавершене перенесення дня – клацніть правою клавішою миші по будь якому дню та оберіть «Скинути поточний перенос». Незавершене перенесення дня буде скасовано і можна буде додавати нове перенесення.

Скинути поточний переносДля видалення перенесених днів, знайдіть в календарі день, який було перенесено, або день на який було перенесено інший (можна скористатися таблицею «Перенесені дні»), клікніть по ньому правою клавішою миші та оберіть пункт «Видалити перенос…».

Видалити перенос